https://zxate13fczb17a0n833z2mnj-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2015/07/shark-teeth-children-1-1000x550.jpg

چرا کودک من دو رديف دندان دارد؟

دندان هاي دائمي کودک من بيرون مي آيند اما دندانهاي شيري نمي افتند! اکنون دو رديف دندان در پايين قرار دارد. در مورد اين مسئله چه کاري مي توان انجام داد؟ " 

"آيا اين يک وضعيت اضطراري است؟"

"اگر نه ، آيا مي توانيم صبر کنيم تا قرار ملاقات کنترل چند ماه بعد؟"

سوالات بالا نگراني بسياري از والدين مي باشد که دندان دائمي کودکان آنها رويش مي کند ، مطرح مي شود. اگر در اين زمينه نيز سوالي داريد ، مي توانيد پاسخ هاي لازم را در اين مقاله بيابيد.

دو رديف دندان در کودکان

دو رديف دندان در کودکان معمول است. به طور معمول ، يک دندان بزرگسال مستقيماً از زير ريشه دندان شيري خارج مي شود که باعث لرزش و ريزش دندان شيري مي شود. با اين وجود ، اگر دندان بزرگسال از نقطه ديگري بيرون بيايد - که بيشتر قسمت پشت دندان شير است - هم دندان بزرگسال و هم دندان شير مي توانند همزمان در دهان قرار بگيرند ، پشت سر هم. به اين وضعيت دندان ه نيز گفته مي شود. زيرا ه ها نيز دو رديف دندان دارند.درمانگاه دندانپزشکي شبانه روزي

بايد چکار کنم؟

اگرچه اين امر اغلب هشدار دهنده به نظر مي رسد ، همانطور که در بالا ذکر کردم ، کاملاً معمول است و بندرت مشکلي است.

صبر مي کردم و مي ديدم اگر دندان شيري در حال حرکت يا شل شدن دندان دائمي است ، آيا دندان شيري مي افتد. اگر دندان هاي شيري شل نيستند و هم قد دندان هاي شيري و هم بالغ هستند ، من به شما توصيه مي کنم با دندانپزشک خود قرار ملاقات بگذاريد تا در مورد کشيدن دندان ها صحبت کنيد. با اين حال ، دندانپزشک احتمالاً ترجيح مي دهد منتظر بماند تا ببيند چه اتفاقي مي افتد ، يعني مشاهده اين دندان ها و بررسي دندان هاي شيري انجام مي شود.

اگر با چنين شرايطي روبرو شديد ، مي توانيد ارتفاع دندان ها و اينکه آيا آنها تکان مي خورند را بررسي کنيد و تصميم بگيريد که آيا بايد از دندانپزشک خود وقت بگيريد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kristi book آهنگِ فرهنگ Nancy جشنواره فرهنگی هنری web-iran56 احسان مومنی بَشیوسقه